Template created by Joomla 1.6 templates and the best poker webpages: party poker bonus code and best poker sites.

Doimiy komissiya a'zolari ro'yxati

Chop kilish

Xalq deputatlari Pop tuman Kengashining doimiy komissiyalari to’g’risida

MA’LUMOT

 Xalq deputatlari tuman Kengashining mahalliy byudjetni shakllantirish va uni ijro etish, iqtisodiy islohotlarni amalga oshirish va tadbirkorlikni rivojlantirish masalalari bo’yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 Komissiya raisi

 

Tursunov Rustamjon Raxmijonovich

1-Markaziy Pop saylov okrugidan deputat, "Mikrokreditbank"

OATB Pop filiali boshqaruvchisi

 

Komissiya a’zolari

 

Qayumov Murotali Temirovich

7-Tuman saylov okrugidan deputat, vaqtincha ishsiz

 

 

Abduraxmonov Qodirjon Abduraxmonovich

9-Xo’jaobod saylov okrugidan deputat, "Agrobank"

OATB Pop filiali bosh mutaxassisi

 

 

Esonaliev Usmonali Yuldashevich

12-Toshqo’rg’on saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi

“G’urumsaroy dehqon bozori” MCHJ raisi

 

 

Abidov G’ayratjon Maxmudovich

15-Isor saylov okrugidan okrugidan deputat,  Pop tumanidagi

“Sang saxovati” MCHJ raisi

 

Xalq deputatlari tuman Kengashining qonuniylik, huquq-tartibot va fuqarolar xavfsizligini ta’minlash masalalari bo’yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

 

Ortiqova Oyimbuvi Norchaboevna

17-Paxtaobod saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi 70-sonli umumta’lim maktabi direktori

 

Komisiya a’zolari

 

Jo’raeva Mo’tabar Turdalievna

11-Yangiobod saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi 25-sonli umumta’lim maktabi direktori

 

 

A’zamov Po’latjon Ma’murjonovich

22-Quyi CHodak saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi 50-sonli umumta’lim maktabi direktori

 

 

Kurolova Gulbaxor Gulomjonovna

21-Xonobod saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi 19-sonli umumta’lim maktabi direktori

 

 

Azizmatov Abduvaxob Abdulxakimovich

23-Markaziy CHodak saylov okrugidan deputat, Pop kon metallurgiya va servis kolleji direktori

 

Xalq deputatlari tuman Kengashining ijtimoiy-madaniy rivojlantirish, yoshlar siyosati va sog’lom avlodni tarbiyalash masalalari bo’yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

 

Arslonov Zafar Doniyorovich

4-Paxtakor saylov okrugidan deputat, Namangan muxandislik pedagogika instituti "CHet tillar" kafedrasi assistenti

 

Komisiya a’zolari

 

Mirzaolimov Odiljon Noryigitovich

5-Pop qishloq saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi 2-sonli umumta’lim maktabi direktori

 

 

SHokirova Xafiza Yulchievna

10-Iskovut saylov okrugidan deputat, Pop tuman tibbiyot birlashmasi karashli teri-tanosil kasalliklari bo’limi mudiri

 

 

Bo’taev Sodiqjon Solievich

13-G’urumsaroy saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi G’urumsaroy shifoxonasi bosh vrachi

 

 

Egamberdiev Suxrobxon Saidmum’inovich

29-Xalqobod saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi “Maxsus Barkamol savdo” mas’uliyati cheklangan jamiyati raisi

 

Xalq deputatlari tuman Kengashining sanoat, transport, qurilish, kommunal masalalari va aholiga xizmat ko’rsatish masalalari bo’yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

Komisiya raisi

 

Amonov Nabi Atabaevich

24-Yuqori CHodak saylov okrugidan deputat, “Olmaliq tog’ metallurgiya kombinati” OAJ CHodak koni boshqarmasi avtogaraj mudiri

 

Komisiya a’zolari

 

Xasanov Baxridinxon SHarofidinovich

27-Oltinkon saylov okrugidan deputat, "Olmaliq tog’ metallurgiya kombinati" OAJ CHodak koni boshqarmasi direktor o’rinboari

 

 

Qodirov Xikmatilla Xoldarovich

8-Marg’izor saylov okrugidan deputat, Pop tuman elektr ta’minoti korxonasi boshlig’i

 

 

Irgashev Rustam Numonovich

16-Qumlik saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi “Istiqlol savdo” MCHJ raisi

 

 

Parpiev Maxamadjon Xasanovich

19-Nayman saylov okrugidan deputat, Mingbuloq tumanidagi “Muxamadjon Parpiev” xususiy korxonasi rahbari

 

Xalq deputatlari tuman Kengashining agrar, suv xo’jaligi masalalari va ekologiya masalalari bo’yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

 

Abdullaev Toxirjon Akbarovich

18-Yakkatut saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi “Pop-Yakkatut” MMTP raisi

 

Komisiya a’zolari

 

Xomidjonov Erkinjon Inomovich

14-Tepaqo’rg’on saylov okrugidan deputat,  Pop tumanidagi “Inomjon ota o’g’li Ismoiljon” fermer xo’jaligi boshlig’i

 

 

Fayozov Erkinjon Alijonovich

2-Olmazor saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi "Xosil-ne’mati" fermer xo’jaligi boshlig’i

 

 

Turg’unova Xoshiyaxon Yo’ldashevna

20-Qo’shtepa saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi Qo’shtepa mahalla fuqarolar yig’ini raisi

 

 

Do’smatov Abdulmuxamat Raxmonberdievich

25-Madaniyat saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi “CHorkesar Invest” xususiy firmasi rahbari

 

Xalq deputatlari tuman Kengashining reglament va deputatlik odobi masalalari bo’yicha doimiy komissiyasi

TARKIBI

 

Komissiya raisi

 

 

Madraximov Isoqjon Jo’raevich

30-Issiqlik uzatish saylov okrugidan deputat, “Pop non savdo” MCHJ raisi

 

 

Komisiya a’zolari

Nasvaliev Xomidjon Xolmadjonovich

28-Pungon saylov okrugidan deputat, Pop tumanidagi 18-sonli umumta’lim maktabi direktori

 Ro’zmatov Rashidjon Xamidjonovich 

 26-CHorkesar saylov okrugidan deputat, Pop tumani xalq ta'limi muassasalari faoliyatini metodik ta'minlash va tashkil etish bo’limi iqtisodchisi

Djuraev Maxamadjon Odilovich

3-Kelachi saylov okrugidan deputat, O’zbekiston “Adolat” sotsial demokratik partiyasi siyosiy Kengash markaziy apparati bosh yetakchi mutaxassisi